SHOWBIZ

Ermal Mamaqi e publikon videon me gruan në shtrat, shikoni çka bëjnë (Video)

Ermal Mamaqi është komediani dhe prezantuesi i njohur nga Shqipëria.
Ai në një video të postuar në llogarinë e tij në “Instagram” e frikëson shumë bashkëshorten e tij Amin.
Ermali e shfrytëzon momentin kur ajo është e habit dhe e frikëson kurse ajo e ofendon duke i thënë “Gomar”, sigurisht me shaka.
Shikoni videon me poshte :

Comment here